Завод

Сьогодні виробничий комплекс компанії «Полісся» представляє собою сучасне підприємство, оснащене високопродуктивним обладнанням провідних фірм Німеччини, Італії, Франції, Голландії, Данії, Китаю, Таїланду.

Оригінальні технології передбачають як автоматизоване виготовлення продукції, так і виключно ручну роботу.

Особливістю напівфабрикатів ТМ «Полісся» є індивідуальність, оригінальність смакових характеристик, своєчасна адаптація до очікуваних вимогам споживача, адже вони виробляються згідно рецептурами і нормативним документам, розробленим фахівцями підприємства.

Сьогодні на підприємстві знаходяться 23 морозильних камери ємністю по 20 тонн, що працюють за принципом «шокової заморозки». Завдяки повітряної конвекції рівномірне промерзання напівфабрикатів займає не більше 60 хвилин, максимально зберігаючи їх поживну і смакову цінність.

Виробництво здійснюється при строгому дотриманні технологічної і санітарної дисципліни.

Асортимент продукції включає більше 70 найменувань заморожених напівфабрикатів - котлет, пельменів, вареників, млинців, биточків, ромштекс, фаршированих овочів, голубців, сирників і багатьох інших.

Підвищеним попитом у споживачів традиційно користуються пельмені, вареники, млинці, бендерики.

Продукція компанії особливо цінується споживачами, для яких важливим фактором вибору є оптимальне співвідношення ціни і якості.

Демократичні ціни при стабільній якості продукції пояснюються правильної закупівельної політикою і високою продуктивністю сучасного імпортного обладнання, що забезпечує низьку собівартість виробництва напівфабрикатів.

Компанія володіє надійною мережею постачальників з бездоганною репутацією, завдяки чому виготовлені виключно з натуральної сировини напівфабрикати ТМ «Полісся» імеютвисокое качество.Етому сприяє і той факт, що в них не містяться харчові добавки - стабілізатори, барвники, ароматизатори, а багатство і різноманітність смаків досягається завдяки використанню вміло складених оригінальних композицій зі спецій і зелені.

Таким чином, напівфабрикати ТМ «Полісся» - це цілий світ смаків, рецептури яких створені на базі кращих традицій національних кухонь в поєднанні з передовим досвідом і високим професіоналізмом співробітників компанії.
Зворотній дзвінок Залиште свій номер телефону і ми вам перетелефонуємо!
Необхідно ввести ім’я
Необхідно ввести номер телефону
Ваш запит успішно доставлений. Невдовзі ми вам зателефонуємо. Дякуємо!