Про компанію

Сьогодні ТМ «Полісся» займає 15 % ринку заморожених напівфабрикатів України і є одним з його лідерів. Споживачам пропонуються 70 найменувань напівфабрикатів, що охоплюють всі цільові і цінові категорії. Вся продукція ТМ «Полісся» розроблена фахівцями компанії і виготовляється виключно з натуральних інгредієнтів без застосування стабілізаторів, фарбників, штучних ароматизаторів і наповнювачів. Розвиваючи виробництво компанія «Полісся» створює нові робочі місця не тільки на самому підприємстві а й у інших регіонах, реалізуючи продукцію через мережу власних магазинів.

Виробничий комплекс компанії «Полісся»  представляє собою сучасне підприємство  оснащене високопродуктивним обладнанням провідних фірм Німеччини, Франції, Голландії, Данії, Китаю, Таїланду.

Оригінальні технології передбачають як автоматизоване виготовлення продукції так і ручне. Сьогодні на підприємстві розміщені 23 морозильні камери ємкістю 20 тон, які працюють за принципом «шокової заморозки». Асортимент продукції включає більше ніж 70 найменувань заморожених напівфабрикатів.

Напівфабрикати ТМ «Полісся» - це цілий світ смаків, рецептури яких створені на основі кращих традицій  національних кухонь в поєднанні з передовим досвідом і високим професіоналізмом співробітників компанії.

Історія

Компанія створена в 2005 році як сімейний бізнес уродженцями Азербайджану

Президентом ООО Компанії «Полісся» являється Аббасов Шаміль Іса Огли.

Фундаторами ООО Компанії «Полісся» являються брати Аббасові: Ільгар Шаміл Огли, Ільхам Шаміл Огли, Азер Шаміл Огли і Гусейнов Алішан Джаваншир Огли.

За вагомий внесок до розвитку інфраструктури Київської області, високі досягнення компанії «Полісся» по випуску якісної продукції і благочинну діяльність фундатори нагороджені численними грамотами і подяками Київської області і Броварської районної держадміністрації, національним органом стандартизації, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, іміджевих програм і навчальних закладів.

На рівні з капіталовкладеннями фундатори компанії інвестували в підприємство моральні цінності, свій професіоналізм, та невичерпний потік ідей, які готові до втілення у життя.

Успішному просуванню продукції ТМ «Полісся» перед усім сприяє використання передового світового досвіду та вдалі власні розробки.

Смачні рецепти від ТМ "Полісся"

Пельмені з курячим фаршем і гострим соусом

Голубці з грибною підливою

Бендерики з м'ясом і помідоровим соусом

Сладкие блинчики с творогом и вареньем

Наша продукція

Акції

На даний момент акції не проводяться.

Нагороди

ООО Компанія «Полісся» поставила за мету не тільки пошук нових інструментів залучення споживачів але й авторитетність у професійному середовищі, що зробило компанію лауреатом іміджевих програм, міжнародних дегустаторських конкурсів, конкурсів знаку якості: «Вища проба», «Краще підприємство України – 2006», «Європейська якість», «Еталон якості»… Гран-прі, золоті срібні та бронзові медалі міжнародних спеціалізованих виставок і дегустаційних конкурсів, диплом за широкий асортимент і індивідуальність продукції – ось далеко не весь список чисельних досягнень підприємства.

Високу якість заморожених напівфабрикатів ТМ «Полісся» неодноразово було визнано на державному рівні та відзначено нагородами лауреатів та переможців Всеукраїнського конкурсу якості товарів (робіт, послуг) «100 кращих товарів України 2006-2007 рр.»

Імідж добросовісного виробника, міжнародний рівень якості підтверджені сертифікатами відповідності вимогам міжнародних стандартів систем управління якістю, відповідно до ДСТУ ISO 9001:2009, безпечністю харчових продуктів відповідно з ДСТУ ISO 14001:2006. Уже декілька років на підприємстві успішно функціонує інтегрована система управління якістю, безпекою харчових продуктів і управління екологічністю. Прорив компанії на передові позиції в сегменті ринку заморожених напівфабрикатів дав змогу керівникові компанії «Полісся» Аббасову Ільгару Шаміл Огли стати переможцем конкурсу «імена» в номінації «ім’я в харчовій промисловості».

Адреси компанії

Адреса офісу:

07400 Київська область, м.Бровари, вул. М.Лагунової 4-б 18 поверх
Тел. / Факс: +38 (04494) 6-98-87

Адреса виробництва:

: 07441 Київська область, Броварський р-н, с. Тарасівка вул. 9-го січня
Тел.: (093)320-88-88

Зворотній дзвінок Залиште свій номер телефону і ми вам перетелефонуємо!
Необхідно ввести ім’я
Необхідно ввести номер телефону
Ваш запит успішно доставлений. Невдовзі ми вам зателефонуємо. Дякуємо!